• 1402/08/16 - 12:24
  • - تعداد بازدید: 340
  • - تعداد بازدیدکننده: 333
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مخازن جدید زباله با هدف ارتقاء سطح بهداشت و جلوگیری از رهاسازی زباله در سطح شهر و اماکن عمومی جانمایی و نصب گردید .

جانمایی و نصب مخازن زباله در سطح منطقه چهار

معاون خدمات شهری منطقه چهار اعلام کرد : مخازن جدید زباله با هدف ارتقاء سطح بهداشت و جلوگیری از رهاسازی زباله در سطح شهر و اماکن عمومی جانمایی و نصب گردید .

به گزارش روابط عمومی منطقه چهارشهرداری ، علی اکبر اسلامی معاون خدمات شهری منطقه در این باره گفت : با توجه به فرسوده شدن برخی از مخازن جمع آوری زباله و در راستای ارتقاء حفظ پاکیزگی شهر ، برحسب نیاز منطقه ، تعدادی سطل زباله خریداری و مابقی از محل تولید و تعمیر مخازن توسط اداره امانی تامین و ‌در معابر اصلی مانند بلوار امام سجاد (ع)‌، بلوار پاسداران ، بلوار جمهوری  ، بلوار هرمز ، بلوار شهدای محراب ، بلوار دانشمند و محلات محدوده منطقه چهار جانمایی و نصب گردید .

وی با اشاره به این که یکی از وظایف ذاتی شهرداری ها جمع آوری زباله از سطح شهر است افزود : روزانه حدود 75 تن زباله در محدوده منطقه چهارجمع آوری و به محل دفن زباله ها منتقل می شود که کاهش آثار منفی زیست محیطی ناشی از زباله ها و مدیریت هرچه بهتر پسماند ،  شهروندان می بایست نسبت به خروج زباله ها از منزل در ساعت 21 اقدام نمایند و در این خصوص همکاری ویژه ای با کارکنان زحمتکش خدمات شهری داشته باشند .

معاون خدمات شهری منطقه چهار در پایان ضمن تشکر از شهروندان فهیم گفت : سطل های زباله اموال عمومی هستند که شهروندان باید از آنها در برابر تخریب و آسیب محافظت نمایند .

  • گروه خبری : گروه های مطالب,news4,خبرها,خبرها,ناحیه 1,ناحیه2,ناحیه3,ناحیه ویژه
  • کد خبر : 17226
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید