مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
فیش حقوقی
ارتباط با ما
صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید از ساحل منطقه۴

نقش نیروهای پلیس در تأمین امنیت جامعه وایجاد  احساس امنیت در بین مردم بسیار مهم و انکارناپذیر می باشد.

بازدید از ساحل منطقه۴

با حضور فرمانده  انتظامی شهرستان بندرعباس به همراه  فرمانده پلیس راهور شهرستان و مدیر منطقه۴ شهرداری بندرعباس از ساحل بلوار امام سجاد (ع)بازدید به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار بندرعباس، در واپسین ساعات قبل از نیمه شب جمعه ۱۴۰۰/۸/۷ جناب سرهنگ دولتیاری فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس به همراه جناب سرهنگ حیدری رئیس پلیس راهور شهرستان و شهردار منطقه۴ با حضور در ساحل بلوار امام سجاد (ع) در خصوص ایجاد امنیت بیشترشهروندان و ساماندهی ساحل بررسی و گفت و گو نمودند.
علی پاسلار زاده مدیر شهرداری منطقه ۴ بندر عباس، ضمن تشکر از همکاری صمیمانه  نیروی انتظامی با شهرداری منطقه۴ گفت: پلیس، نهاد حفظ امنیت و آرامش مردم است.
 اگر نهاد حاکمیت در یک طرف و مردم در طرف دیگرباشند، نیروی انتظامی مابین این دو می باشد و می تواند با یک برنامه ریزی دقیق و مشارکت مردمی به راحتی در تامین امنیت موفق باشند.
پاسلار زاده گفت: حسب دستور و تاکید شهردار محترم بندرعباس در جهت ساماندهی و مناسب سازی ساحل، از فرماندهان انتظامی و راهور شهرستان جهت سرکشی و بازدید از ساحل بلوار امام سجاد(ع) دعوت شد.
مدیر منطقه۴ادامه داد: ساحل محلی است برای گذراندن اوقات فراغت شهروندان و وظیفه ما مسئولین اجرایی این است که چنین مکان تفریحی و توریستی را برای همشهریان و میهمانانی که از شهر بندرعباس دیدن می کنند رفاه و امنیت کامل را فراهم کنیم.
این‌مقام مسئول با تشکر از نقش اساسی پلیس در ساماندهی امنیت ساحل این منطقه با بیان اینکه حضور همیشه در صحنه این فرماندهان عزیز هرساعت ازشبانه روز نشان از دغدغه بالا،آرامش و امنیت مردم است و نیروی انتظامی همیشه در کنار شهرداری بوده و در مواردی که مشکلاتی در سطح محدوده منطقه ۴ پیش آمده است، حافظان امنیت دراسرع وقت وارد عمل شده و موضوع را برطرف نموده اند.


٢٢:٣٥ - جمعه ٧ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ١١٦١٤    /    تعداد نمایش : ٣٢٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج