مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
فیش حقوقی
ارتباط با ما
صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

ورزش بازدهی کارمندان را افزایش می‌دهد

مدیر شهرداری منطقه چهار بندرعباس ضمن اشاره به مشارکت این منطقه در برگزاری مسابقات جام رمضان یادواره شهید ابراهیم هادی، بیان داشت: ورزش با کمک به ‌سلامتی جسم و فکر کارکنان، بازدهی آنان را افزایش می‌دهد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار بندرعباس، علی پاسلارزاده گفت: انجام فعالیت‌های ورزشی و افزایش روحیه نشاط در میان کارمندان نه‌تنها ازلحاظ جسمی بلکه از نظر روحی نیز سبب تقویت آن‌ها می‌شود و کمک می‌کند در زندگی و محل کار بازدهی بیشتری داشته باشند.
وی با بیان اینکه ورزش پویایی کارمندان را افزایش می‌دهد، افزود: کارمندان به‌صورت روزانه با خیل گسترده‌ای از مراجعه‌کنندگان در ارتباط هستند، پس نیاز است که به‌طورجدی به سلامت جسم و فکر آن‌ها اهمیت داده شود.
شهردار منطقه چهار بندرعباس ادامه داد: به همین منظور با یک سالن ورزشی به توافق رسیده‌ایم تا امکانات خود را در اختیار کارکنان این منطقه قرار دهد و معتقدیم این مسئله باعث خواهد شد تا کارکنان بتوانند با انگیزه‌ی بیشتری به ارائه‌ی خدمات بپرداز‌ند.
وی بیان داشت: از ابتدای ماه رمضان مسابقات والیبال ساحلی در زمین ورزشی ساحلی سورو از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری منطقه چهار برگزار شد.
گفتنی است در مسابقات ویژه کارکنان شهرداری بندرعباس جام رمضان یادواره شهید ابراهیم هادی که در رشته‌های مختلف آغاز شده و همچنان در حال برگزاری است، از شهرداری منطقه چهار علی پاسلارزاده در مسابقه پنالتی گل فنی مقام دوم، در مسابقه پرتاب آزاد بسکتبال محمد غلام رضایی مقام اول و نیما رحیمیان مقام دوم را به دست آوردند.


٢٢:٤٠ - پنج شنبه ٢٥ فروردين ١٤٠١    /    شماره : ١٣٤٨٩    /    تعداد نمایش : ٣٠٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج